Wysokie stołki barowe to najczęściej wybierane krzesła do aneksów kuchennych. Jakie modele kupowane są do nowoczesnych wnętrz?

Krzesła do aneksu kuchennego

Aneksy kuchenne to dzisiaj standard. Można zobaczyć je w wielu nowych mieszkaniach, ale także w domach jednorodzinnych.

Łączone z salonami aneksy kuchenne bardzo często wykorzystują także wysunięty w kierunku środka pomieszczenia blat kuchenny albo wyspę kuchenną zamiast standardowego stolika.

Wysoki blat albo wyspa wymagają wtedy zastosowania odpowiednich siedzisk. W tym przypadku świetnie sprawdzą się hokery – stołki barowe.

Hokery – przegląd najpopularniejszych modeli

Dzisiaj hokery można kupić w wielu wariantach do wyboru, dlatego dopasowanie ich do aranżacji wnętrza w różnych stylach nie powinno być problemem.

Jednym z najczęściej wybieranych modeli jest hoker czarny do kuchni. Tapicerowane eko skórą siedzisko w czarnym kolorze świetnie komponuje się z chromowanymi elementami. Można wybrać też model na drewnianych nóżkach, który pasuje do skandynawskich przestrzeni, w których królują naturalne materiały.

Poza czarnymi hokerami do kuchni chętnie zamawiane są także inne modele, na przykład industrialne krzesła z metalu czy wykonane z tworzywa sztucznego formowanego w nietypowe kształty.

Designerskie hokery mogą spowodować, że kuchnia natychmiast nabierze efektownego wyglądu, a korzystanie z niej będzie jeszcze wygodniejsze. A Ty co wybierzesz?