stolik kawowy koloru białego

Osoby, które planują zakup nowego stolika kawowego zwracają uwagę jedynie na jakość wykonania i cenę. Mało kto bierze pod uwagę wysokość samego stolika, która odgrywa bardzo ważną rolę. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo jaką wysokość powinien mieć funkcjonalny stolik kawowy biały.

O czym należy pamiętać?

W pierwszej kolejności warto wspomnieć o tym, że wysokość stolika kawowego tak naprawdę należy dopasować do swoich indywidualnych preferencji. Osoby, które preferują niskie stoliki i ławy, powinny rozejrzeć się właśnie za tego typu modelami. Pamiętać należy jednak o tym, że większości osobom najwygodniej jest wtedy, gdy blat znajdować będzie się bezpośrednio na wysokości siedziska. Przy takiej wysokości osoby siedzące na kanapie albo sofie bez żadnego większego problemu będą mogły swobodnie sięgnąć do filiżankę z kawą.

Moda na małe stoliki

Przy głównym stoliku na kawę można umieścić również mniejszy, pomocniczy stolik. Meble tego typu mogą mieć blat nieco wyżej, nawet na wysokości podłokietników. Dzięki takiemu stolikowi zdecydowanie łatwiej będzie odkładać na niego przedmioty. Pomocniczy stolik kawowy biały powinien pasować nie tylko do głównego stolika, ale również do pozostałych mebli. Na rynku dostępne są specjalne zestawy, które rewelacyjnie do siebie pasują. Osoby, które nie wiedzą jaki stolik kawowy biały wybrać do swojego salonu, powinny udać się do Mebel4u i skorzystać z fachowego doradztwa doświadczonego projektanta.