Wysokie stojące lustro do sypialni

Wysokie stojące lustro stanowi ciekawy element aranżacyjny, jest też stosunkowo tanim elementem wyposażenia wnętrz, który dodatkowo daje efekt wow. Warto więc znaleźć swój ulubiony model, by w szybki sposób optycznie powiększyć pomieszczenie.

Wysokie stojące lustro do sypialni

Lustro stojące w sypialni to zazwyczaj bardzo efektowna dekoracja, wiele osób stawia też wysokie stojące lustro (tutaj) po to, by optycznie powiększyć pomieszczenie. Często też w sypialni ląduje lustro, które jest przedłużeniem garderoby bezpośrednio przylegającej do sypialni. Pomimo tego, że wysokie stojące lustro jest bardzo dekoracyjne i pięknie się prezentuje, to należy wybierać je z rozwagą, tak aby rama lustra pasowała do mebli i dodatków w sypialni.

Lustro do sypialni w stylu skandynawskim

Jeżeli nasza sypialnia jest zaaranżowana w stylu skandynawskim to tu doskonale sprawdzi się wysokie stojące lustro z ramą z drewna. To chyba najbardziej charakterystyczne element tego stylu, a takie lustro doda też optycznego powiększenia pomieszczenia, przy czym też nie będzie bardzo rzucać się w oczy. Kiedy z kolei w sypialni dominuje styl prowansalski, wówczas warto postawić na lustro w dekoracyjnej, drewnianej ramie pomalowanej na kolor biały. W przypadku dużych pomieszczeń z powodzeniem możemy postawić na lustra w kolorowych ramach, w tym nawet tych czarnych. Warto jednak z rozwagą dobierać tego typu dodatki, by nadmiernie nie przeładować danego pomieszczenia.