Panele tapicerowane

Przedpokój to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. To właśnie tu zatrzymują się wszyscy zaproszenie goście. Jak zaaranżować interesujące wnętrze?

Miejsce na siedzisko

Aranżując przedpokój coraz częściej wykorzystujemy zabudowę, by stworzyć wygodne miejsce do ubierania butów. Tapicerowane siedzisko nie tylko będzie wygodne, ale również bardzo dekoracyjne. W większych przedpokojach warto wykorzystać wnękę, która powstanie, gdy zbudujemy duże, pojemne szafy. Panele tapicerowane ścienne warto wykorzystać nie tylko na siedzisku, ale również na ścianie. Takie rozwiązanie pozwoli wygodnie oprzeć się w trakcie nakładania i zdejmowania butów. Jest to sposób, który sprawdzi się przede wszystkim w domach, w których są małe dzieci lub osoby starsze.

Warto pamiętać, że montując na panelach haki zyskamy nie tylko wygodne oparcie siedziska, ale również wieszak. Taki pomysł sprawdzi się w mniejszych korytarzach, gdzie nie można postawić dodatkowego wieszaka.

Panele tapicerowane

Jak wybrać panele tapicerowane?

Do niewielkiego przedpokoju sprawdzą się panele tapicerowane ścienne ułożone pionowo. Dzięki temu wnęka będzie wydawała się przestronna. Bardzo nowoczesnym rozwiązaniem jest ułożenie czarno-białej szachownicy, która w połączeniu z białymi meblami będzie wyglądała zjawiskowo.

Bardzo eleganckim rozwiązaniem jest również wykorzystanie paneli tapicerowanych pikowanych. Jest to łatwy sposób na wprowadzenie koloru. Butelkowa zieleń jest wyjątkowo elegancka, szarość sprawdzi się niemal w każdym wnętrzu, a granatowe panele tapicerowane sprawią, że przedpokój będzie wyglądał bardzo ekskluzywnie.