Rama B1 brązowa orzech drewniana 100x70 cm

W pracy spędzamy większość dnia. Warto postarać się o to, by było to miejsce eleganckie i przyjemne. Jak zaaranżować biuro, by przyjemnie się pracowało oraz by podobało się naszym klientom?

O komforcie pracy słyszeliśmy nie raz. Wiemy, że musi być wygodne biurko i jeszcze wygodniejszy fotel. Warto również zwrócić uwagę na dekoracje, które mamy w biurze. Jedną z możliwość jest obraz, który ozdobi ściany naszego biura. Jak wybrać obraz do biura? 

Kancelaria czy agencja reklamowa? 


Styl obrazu, na który się zdecydujemy musi być dopasowany do wystroju naszego biura. Zupełnie innego obrazu będziemy szukać do agencji reklamowej, a innego do kancelarii notarialnej. Agencja reklamowa może pozwolić sobie na odrobinę luzu. Grafika, fotografia, czy sztuka współczesna świetnie będą się komponowały z nowoczesnym biurem. 

Klasyczna kancelaria notarialna, czy biuro rachunkowe wymaga innego obrazu. Pejzaż, obraz historyczny, czy motyw marynistyczny będą dużo bardziej pasowały. 

Rama do obrazu – drewniana czy antyrama


Dopełnieniem obrazu jest rama. Klasyczna rama drewniana do obrazów uzupełni obraz awangardowy, czy współczesny. Stylowe ramy drewniane do obrazu ze złotymi motywami mogą idealnie podkreślić urok pejzażu, czy sceny batalistycznej. 

Antyramy będą świetnie wyglądały przy grafice, czy fotografii. Rama drewniana do obrazu zakłócała by odbiór grafiki. Mogła by swoim rozmiarem przytłoczyć obraz. 

Biuro, którego ozdoba mają być obrazy, musi przede wszystkim tworzyć jednolitą całość. Obrazy muszą być dopasowane do wnętrza, które na względzie będzie miało przede wszystkim rodzaj prowadzonej działalności.