Rama 100x50 cm biała drewniana

Mieszkanie jest miejscem, w którym spędzamy większość naszego czasu. Kojarzy nas się z odpoczynkiem, prywatnością i spokojem. W życiu każdego z nas nadchodzi moment, w którym postanowimy coś w nim zmienić. Remont może okazać się doskonałym pomysłem, ale nie można podchodzić do tego, bez ówczesnego przygotowania.
Nasze mieszkanie potrafi wiele powiedzieć o nas samych, dlatego od tego jak je urządzimy, będzie zależało to, jak odbierają nas inni. 

Postaw na detale


Jeśli nie masz środków na gruntowny remont pokoju, dobrym rozwiązaniem będzie zakup dekoracji na ściany. Parę stylowych dodatków, może nadać pomieszczeniu drugiego życia i pobudzić zainteresowanie i zachwyt naszych gości.
Dekoracje na ścianę, to bardzo istotna część aranżacji wnętrz. Wiele osób, nie zdaje sobie sprawy, jak ważną rolę pełnią tapety czy obrazy w mieszkaniu. Urządzając dom, bardzo łatwo zapomnieć o tym, że ściany także mogą stanowić ozdobę mieszkania, a także sprawić, że będzie ono jeszcze bardziej stylowe i klimatyczne. 

Najpiękniejsza oprawa? Antyrama!


Jeśli nie masz zmysłu dekoratorskiego, a koniecznie chcesz udekorować mieszkanie, z pomocą przychodzą antyramy (zobacz takie). Szklana oprawa do zdjęć czy dyplomów, to prawdopodobnie najlepszy sposobów, na szybką dekorację oraz upamiętnienie ważnych dla nas obrazów czy informacji. Możemy użyć ją do dowolnej powierzchni ściennej, ponieważ będzie tak samo dobrze prezentowała się na gładkiej ścianie, jak i na kolorowej tapecie. 

Podsumowując, jeśli chcesz odświeżyć pomieszczenie i poszukujesz stylowe dekoracje ścienne, dobrym pomysłem będzie użycie antyramy. Dzięki możliwości umieszczenia w niej dowolnej fotografii, idealnie wpasuje się, w każde pomieszczenie, czyniąc je wyjątkowym.