Nowoczesne łazienki są urządzone w różnych stylach. Od minimalistycznych, prostych, surowych wnętrz po bardziej ozdobne orientalne klimaty. Minimalizm idealnie odnajdzie się w każdej łazience, stanowi elegancję, podkreśla wyczucie smaku. Dla osób, które chcą jednak czegoś więcej idealne mogą okazać się płytki hiszpańskie zestawione z nowoczesnym wyposażeniem łazienek, zobacz https://www.banyo.pl/ .

Przełamią one rutynę oraz nudę gładkich powierzchni.

Hiszpańskie stylizacje oraz nowoczesne wyposażenie łazienek

Płytki hiszpańskie są materiałem bardzo oryginalnym, pięknie prezentującym się, a zarazem są bardzo trwałe, wykonane z wysokiej jakości surowców. 

Konfiguracji z wykorzystaniem płytek hiszpańskich jest wiele, stosuje się je na całych powierzchniach ścian, w łazience, jak również jako dodatek w postaci atrakcyjnego pasa, bądź wzoru na pozostałej gładkiej powierzchni.

Wzorzyste płytki hiszpańskie idealnie komponują się z nowoczesnym wyposażeniem łazienek, czyli minimalistyczną armaturą łazienkową, ciekawymi dywanikami oraz egzotycznymi bibelotami. Nowoczesna wanna z hydromasażem będzie idealnie prezentowała się na tle ściany wykonanej z hiszpańskich płytek. W ten sposób można uzyskać wspaniałe miejsce relaksu i odpoczynku wzbogacone orientalnym wzornictwem.

Cechy charakterystyczne kafelków hiszpańskich

Szczególną uwagę przykuwają geometryczne wzory i formy na kafelkach hiszpańskich. Dominującym kolorem jest granat, butelkowa zieleń, czerwień oraz czerń. Kolory te można zestawiać z gładkimi, białymi ścianami i szarością, jak również drewnem, które pięknie prezentuje się na tle wzorzystych form.