Garderoby z siedziskiem cieszą się w ostatnim czasie ogromną popularnością wśród klientów. Widoczne jest to przede wszystkim w popularnych sieciówkach meblowych, gdyż producenci cały czas starają się tworzyć nowe, oryginalne zestawy, które doskonale wkomponują się w każde wnętrze. Czy taka garderoba sprawdzi się rzeczywiście w wielu aranżacjach? Czy tego typu mebel powinien być praktyczny i funkcjonalny? Na te oraz na wiele więcej innych pytań odpowiedzi znajdują się poniżej.

Jak urządzić efektownie przedpokój?

W wielu domach i mieszkaniach przedpokój jest pomieszczeniem, w którym nie znajduje się zbyt wiele mebli. Warto jednak zwrócić uwagę na to, co zagości tam na stałe, gdyż to miejsce rzuca się w oczy gościom od razu po przekroczeniu progu domu. Ponadto, w przedpokoju doskonale się sprawdza mała garderoba z wygodnym miejscem do siedzenia. Wszystko można kupić w sklepie gornapolka.com gdzie znajdziecie kompletną ofertę.

Ten zestaw nie musi gabarytowo przypominać wielkiej, trzydrzwiowej szafy rozsuwanej. Wręcz przeciwnie. Piękny, stylowy komplet wykonany w bardzo precyzyjny sposób z solidnych materiałów będzie jak najbardziej strzałem w dziesiątkę w tym miejscu.

Dlaczego warto zainwestować w dobrą jakościowo garderobę?

Dekoratorzy oraz projektanci wnętrz coraz częściej radzą klientom, by ci stworzyli w swoim przedpokoju kącik, w którym można spokojnie się przygotować do wyjścia. Dlatego też wspomniana wyżej garderoba z siedziskiem będzie idealna.

Kilka półek, parę wieszaków, efektowne lustro i wygodne miejsce do siedzenia – taki zestaw na pewno wkomponuje się w każde miejsce, gdyż wcale nie musi zajmować sporo powierzchni.

Ponadto, wybierając garderobę z jasnego drewna, będzie ona prezentowała się bardzo lekko i nowocześnie. Mała garderoba z siedziskiem spokojnie pomieści odzież wierzchnią, czapki, szaliki, torebki, rękawiczki, a nawet obuwie domowników.