budowa domu

Nowe inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu są zwykle przedstawione jako wizualizacje, które dobrze ukazują przyszły rozkład i wygląd mieszkania, nie pozostawiając wiele miejsca na wątpliwości – np. aktualne inwestycje mieszkaniowe Lokum Deweloper. Kusząca jest zdecydowanie niższa cena za metr kwadratowy, darmowa komórka lokatorska i miejsce postojowe oraz wykończenie w cenie. Warto więc poczekać i zyskać naprawdę wiele dzięki odrobinie cierpliwości.

Dodatkowe zalety

– ma się wpływ na usytuowanie ścian działowych i finalny rozkład pomieszczeń oraz gniazdek i odpływów się w nich znajdujących – osoby chcące to zmienić w już wybudowanym lokum oczywiście również mogą to zrobić, ale wiąże się to z wysokimi dodatkowymi kosztami.

– jeżeli marzeniem kupującego jest duże mieszkanie, którego nie oferuje developer może zakupić dwa sąsiadujące i połączyć je w taki sposób, żeby finalny rozkład pomieszczeń mógł być taki, jakiego sobie zażyczy

– znając datę rozpoczęcia i planowanego zakończenia budowy można zacząć zbierać na ten cel pieniądze, jeżeli natomiast kupuje się gotowe mieszkanie, a posiada się jedynie część jego wartości to można to wykorzystać jako wkład własny i starać się o kredyt hipoteczny.

Korzystnie dla developera

Inwestycje mieszkaniowe w 2019 roku będą bardziej wiarygodne dla banków, jeśli developer prowadzi przedsprzedaż mieszkań. Staje się wtedy pewniejszym klientem, który jest obrotny i pewny swego – sprzedaż niewybudowanych mieszkań to odważne posunięcie, które wiąże się z obietnicą złożoną dużej ilości osób pokładających w przyszłym mieszkaniu ogromnych nadziei odnoszących się do terminu odbioru kluczy i faktycznego wyglądu mieszkania.