Urządzając pokój bądź całe mieszkanie, najczęściej szuka się efektownego zestawu oświetlenia, który będzie przynosił niesamowicie wyjątkowy charakter pomieszczeniom. Często ludzie chcą urozmaicać klasyczny wystrój danego pomieszczenia. W każdej z tych sytuacji perfekcyjnie nadadzą się lampy ścienne.

Dlaczego akurat taki rodzaj oświetlenia?

Kinkiety ścienne stanowią idealne uzupełnienie dla głównego źródła światła w danym pomieszczenie. Dodatkowo są bardzo nowoczesne i świetnie będą komponować się zarówno z minimalistycznymi elementami, jak i klasycznym wystrojem.

Lampa, kinkiet, reflektor

Świetną propozycją lampy ściennej do nowoczesnego wnętrza będzie kinkiet i reflektor. Tego typu urządzenie można kupić na rynku w czarnym oraz białym kolorze. Wygląda niesamowicie oryginalnie, a także modnie. Klasyczna barwa pozwoli wtopić się kinkietowi w minimalistyczne aranżacje wnętrz. Warto też wspomnieć o reflektorze sufitowym, który w łatwy sposób można zawiesić w centralnym punkcie pomieszczenia, a sam kinkiet posłuży nam jako świetne oświetlenie wspomagające. Lampy tego typu będą robić super wrażenie, zwłaszcza zawieszone w jednym pomieszczeniu.

Kinkiet ścienny

Lampa ścienna (kliknij) idealnie pasuje do minimalistycznych, nowoczesnych, a także industrialnych pomieszczeń. Metaliczny połysk takiego kinkietu doda sporej elegancji w aranżacji wnętrza, jednocześnie podkreślając jego nowoczesność. Lampa wisząca oraz sufitowa z chromowaną kulą stworzy świetny zestaw.

Chromowana Kula

Do bardziej industrialnych wnętrz świetnie pasować będą nowocześniejsze lampy ścienne wykonane z metalu, wraz z minimalistycznym kloszem lub bez oprawy. Tego typu lampa ścienna świetnie odda charakter stylu loft.

Nowoczesny kinkiet loftowy

Kinkiety dostępne wraz z dodatkami w kolorze miedzi, chromu bądź klasycznej czerni to świetnie rozwiązanie, które nacieszy oko niejednego wybrednego klienta. Tego typu lampy nie posiadają klosza, dzięki temu wygląd jest dużo bardziej surowy. Jest to bardzo popularny trend w obecnych czasach.