Wiele osób zmaga się z aranżacją przedpokoju. Bardzo często jest to pomieszczenie niewielkich rozmiarów, wąski i długie. Bardzo trudno jest dobrać odpowiednie meble oraz dodatki, aby stworzyć ciekawe wnętrze. Ale jest to możliwe. Jak to zrobić?

Nowoczesne meble do przedpokoju


Pierwszą podstawową rzeczą podczas wystroju przedpokoju jest wybór mebli. Przede wszystkim nie może zabraknąć w nim szafy ani szafki na buty. Szafa może być jedno-, dwu- lub trzyskrzydłowa. Drzwi mogą być przesuwne lub otwierane. Do szafy należy dokupić pojemną szafkę na buty. Idealna dla rodziny czteroosobowej jest szafka na buty 80 cm. Dodatkowo można do zestawu dokupić siedzisko z pojemnikiem do przechowywania, dzięki czemu zyskuje jeszcze więcej miejsca na różne domowe przedmioty. Do niewielkiego przedpokoju najlepiej wybrać meble w białym kolorze, dzięki temu przestrzeń stanie się optycznie większa. Nowoczesny przedpokój powinien mieć ściany pomalowane w jasnych odcieniach. Najlepiej w odcieniach szarości, a na podłodze powinny znaleźć się duże jasne kafle o wysokim połysku.

Jak udekorować przedpokój?


Przedpokój to nie tylko szafa i szafka na buty. Przedpokój można także fajnie udekorować, aby stał się stylowy i nowoczesny. Do tego niezbędne jest duże lustro, które jeśli jest taka możliwość powinno wisieć naprzeciw szafy. Lustro obowiązkowo w grubej czarnej ramie. Gdy w przedpokoju znajduje się szafka na buty 80 cm, to posiada ona dostatecznie duży blat, aby ustawić na nim rodzinne zdjęcia, także obowiązkowo w czarnych ramkach. A do tego wszystkiego oświetlenie LED, które ociepli atmosferę.