fotele bujane

Fotele bujane kojarzą się z przytulnymi i ciepłymi wnętrzami. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu mebel ten był obowiązkowym elementem niemal każdego domu. Aktualnie nie jest on tak popularny, jednak z pewnością warto wziąć go pod uwagę podczas urządzania domu. To niesztamowe, a zarazem praktyczne rozwiązanie.

Aranżacje vintage

Miłośnicy stylu retro z pewnością będą zadowoleni – fotel bujany drewniany wydaje się być stworzony do aranżacji vintage. Będzie to strzał w dziesiątkę do salonu, czy też sypialni. Z pewnością sprawdzi się on doskonale. Wystarczy ciepły kocyk i kubek gorącej herbaty, a wieczór z pewnością będzie udany.
Wystrój „w dawnym stylu” wcale nie musi emanować przepychem. Takie wnętrza również mogą mieć klasę. Wystarczy zminimalizować ilość dodatków. Czasami potrzeba jedynie kilak wyrazistych akcentów, aby stworzyć ciekawą kompozycję.

Aranżacje nowoczesne

Nowoczesny fotel bujany ( https://www.dutchhouse.pl/meble/fotele-i-krzesla/fotele-bujane ) nie traci swojego unikatowego charakteru. Prezentuje się on stylowo, a zarazem minimalistycznie. Warto w szczególności zwrócić uwagę na modele o prostej formie, które utrzymane są w neutralnej kolorystyce. Dobrym wyborem będzie biały fotel, który relatywnie łatwo można wpasować do wnętrza. Uniwersalna kolorystyka daje wiele możliwości, więc wszystko zależy od osobistych upodobań. Ponadto będzie ona współgrać z dodatkami w żywych, nasyconych odcieniach. Fotel bujany może zostać umieszczony również w pokoju dziecięcym.