Siedziska w aneksie kuchennym. Modny czarny hoker do kuchni, a może coś innego?

Wysokie stołki barowe to najczęściej wybierane krzesła do aneksów kuchennych. Jakie modele kupowane są do nowoczesnych wnętrz?

Krzesła do aneksu kuchennego

Aneksy kuchenne to dzisiaj standard. Można zobaczyć je w wielu nowych mieszkaniach, ale także w domach jednorodzinnych.

Łączone z salonami aneksy kuchenne bardzo często wykorzystują także wysunięty w kierunku środka pomieszczenia blat kuchenny albo wyspę kuchenną zamiast standardowego stolika.

Wysoki blat albo wyspa wymagają wtedy zastosowania odpowiednich siedzisk. W tym przypadku świetnie sprawdzą się hokery – stołki barowe.

Hokery – przegląd najpopularniejszych modeli

Dzisiaj hokery można kupić w wielu wariantach do wyboru, dlatego dopasowanie ich do aranżacji wnętrza w różnych stylach nie powinno być problemem.

Jednym z najczęściej wybieranych modeli jest hoker czarny do kuchni. Tapicerowane eko skórą siedzisko w czarnym kolorze świetnie komponuje się z chromowanymi elementami. Można wybrać też model na drewnianych nóżkach, który pasuje do skandynawskich przestrzeni, w których królują naturalne materiały.

Poza czarnymi hokerami do kuchni chętnie zamawiane są także inne modele, na przykład industrialne krzesła z metalu czy wykonane z tworzywa sztucznego formowanego w nietypowe kształty.

Designerskie hokery mogą spowodować, że kuchnia natychmiast nabierze efektownego wyglądu, a korzystanie z niej będzie jeszcze wygodniejsze. A Ty co wybierzesz?