siedzisko tapicerowane

Wybierając siedzisko do przedpokoju koniecznie trzeba zwrócić uwagę, by było nie tylko eleganckie, ale przede wszystkim praktyczne. Jakie siedziska sprawdzą się w przedpokojach?

Siedzisko wolnostojące


Siedzisko w przedpokoju to niezmiernie ważny element wyposażenia. To na nim ubieramy buty czy przygotowujemy dziecko do wyjścia. Koniecznie musi być tak zaprojektowane, by było praktyczne i funkcjonalne.

Wybierając siedzisko do przedpokoju należy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na jego wymiary. Decydując się na siedzisko tapicerowane na wymiar można bez problemu stworzyć siedzisko, które będzie idealnie dostosowane do warunków, jakie panują w naszym korytarzu.

W małym przedpokoju sprawdzi się siedzisko wyposażone w szafkę, w której będzie można ukryć kilka dodatkowych par butów. Dzięki temu na przedpokoju nie będzie tworzył się bałagan.

Siedzisko w zabudowie


Siedzisko tapicerowane na wymiar będzie bardzo funkcjonalne, gdy zostanie wykonane w zabudowie.

Jako oparcie siedziska warto wykorzystać panele tapicerowane 3D, które są niezwykle przyjemne w dotyku. Jednocześnie jest to idealny sposób, by nie opierać się o zimną ścianę. Wykonując siedzisko na zamówienie warto zrobić szafy z boku, w których zmieszczą się dłuższe płaszcze oraz kurtki. W górnej części świetnie będą wyglądały pawlacze, w których można przechowywać odzież sezonową lub torby podróżne.

Do niewielkiego przedpokoju warto wykorzystać białe meble, które optycznie rozjaśnią wnętrze. Do nowoczesnego wnętrza sprawdzi się błyszcząca płyta MDF, do korytarza w stylu skandynawskim idealne będzie bielone drewno.