wiszące fotele

Ostatnio coraz częściej kupujemy do naszych wnętrz fotele wiszące z sufitu, które do tej pory dominowały w naszych ogrodach, na balkonach i tarasach. Doceniając wygodę i komfort tego mebla, wielu klientów postanawia umieścić je w swoich salonach, sypialniach i pokojach dziecięcych. Jaki wybrać i gdzie najlepiej umieścić fotel wiszący z sufitu?
Oto kilka niezbędnych wskazówek. 

Fotel wiszący z sufitu na balkon, taras czy do ogrodu


Fotel wiszący z sufitu świetnie wygląda oraz dobrze się sprawdza na zewnątrz. Klienci chętnie zaopatrują się w taki asortyment do ogrodów, balkonów i tarasów. Jest on niezwykle lekki i wygodny, dzięki czemu stanowi świetną ozdobę domu. Najmodniejsze to te rattanowe z dużymi, miękkimi i kolorowymi poduszkami. Relaks na nim jest niezwykle przyjemny i odprężający nie tylko latem. 

Wiszący fotel do pokoju


Wiszący fotel do pokoju sprawdzi się zarówno w tych przestronnych i urządzonych w nowoczesnym stylu wnętrzach, jak i tych bardziej klasycznych i klimatycznych. Może być on powieszony naprzeciwko telewizora, obok kanapy, przy kominku lub można stworzyć dla niego całkowicie osobny kąt. Wiszący fotel do pokoju powinien być solidny i wykonany z wysokiej jakości materiałów. Wiele producentów do takich pomieszczeń tworzy fotele w różnej kolorystce i wzorach. W takich pomieszczeniach zazwyczaj sprawdzają się ciemne fotele, które są elegantsze i bardziej stylowe.