kabina prysznicowa czarna 6

Łazienka pełni bardzo istotną funkcję w całym domu. Korzysta się z niej codziennie rano i wieczorem. Przede wszystkim znaczną część czasu spędzonego w niej poświęca się na kąpiel. Dlatego warto wybrać kabinę prysznicową, która będzie komfortowa, a przy tym modna i stylowa.

Kabiny prysznicowe bez brodzika

W obecnym sezonie projektanci stawiają na kabiny łazienkowe typu walk-in. Kabiny takie charakteryzują się tym, że nie mają drzwi, a tak na dobrą sprawę składają się jedynie z jednej ścianki. Kabinę taką można zamontować w dowolnym miejscu, w którym jest odpływ wody. Taką instalację montuje się pod posadzką, a prysznic bierze się na płytkach, na których zamontowany jest kratka odpływowa. Najczęściej płytki ścienne i podłogowe są tego samego rodzaju, co powoduje, że kabina wygląda niezwykle stylowo. Odgrodzona jest ona od reszty łazienki szybą, która jest przytwierdzona do ściany i podłogi zamaskowanymi elementami. Całość tworzy niesamowity efekt.

Kabiny łazienkowe z ozdobnymi szybami

Coraz większym powodzeniem cieszą się kabiny z piaskowanymi szybami. Dodatkowo wiele osób decyduje się na szyby, które mają zdobienia. Takie rozwiązanie szczególnie dobrze sprawdzi się w łazience urządzonej w stylu pałacowym. Producenci oferują szeroką ofertę kabin prysznicowych, które mają zdobienia na jednej z szyb. Dodatkowo w większości kabin prysznicowych zamontowane są ścianki, które są odporne na osadzanie kamienia.

Jaki zestaw natryskowy wybrać do łazienki?

Kabiny prysznicowe Łazienka Rea nie funkcjonują bez armatury. Dostępne są różnego rodzaju zestawy prysznicowe, które można dopasować do indywidualnych wymagań. W ofercie znajdują się zestawy natynkowe i podtynkowe. Ten drugi rodzaj jest coraz częściej wybierany ze względów estetycznych. W sklepach można znaleźć zestawy natryskowe w różnych kolorach i stylach. Dostępne są czarne, złote, srebrne i białe zestawy w stylu nowoczesnym, retro czy klasycznym. Najważniejsze jest to, aby zestaw pasował do kabiny prysznicowej, gdyż oba elementy powinny być ze sobą spójne.