Każdy przedsiębiorca zaopatrując się w towar jest świadome, że hurtownie zaoferować mogą nie tylko wyjątkowo szeroką ofertę, ale również atrakcyjne ceny. Dotyczy to również hurtowni elektrycznych oferujących ciekawe systemy oświetlenia. Jednym z nich są świetlówki.

Oferta hurtowni elektrycznej

Każdy przedsiębiorca dąży do minimalizacji kosztów. Jednym z nich jest zużycie prądu elektrycznego. Szczęśliwie istnieje wiele sposobów na ograniczenie zużycia elektryczności. Jednym z nich jest zastosowanie oferowanych przez hurtownie elektryczne świetlówek.

W porównaniu z klasycznymi żarówkami świetlówki wytwarzają pięć razy mniej ciepła, co bezpośrednio wiąże się z lepszym wykorzystaniem energii elektrycznej. Ponadto wyróżniają się one wysoką skutecznością świetlną oraz bardzo długim czasem pracy. Wszystko to sprawia, że świetlówka jest doskonałym rozwiązaniem dla każdej firmy.

Odpowiedni system oświetlenia

W zależności od potrzeb przedsiębiorca wykorzystać może jeden z dwóch rodzajów świetlówek. Hurtownie zaoferować mogą zarówno klasyczne świetlówki liniowe, jak i stylizowane na zwykłe żarówki świetlówki kompaktowe. Jedynym minusem tego rozwiązania jest uzależnienie efektywności świetlnej od temperatury otoczenia.

Duży wybór świetlówek liniowych znajduje się na Hurtownia-Światła.pl.