Kolorystyka, wykorzystywana we wnętrzach polskich domów i mieszkań jest bardzo zróżnicowana. Choć współrodacy potrafią już czerpać inspiracje z gotowych wzorców, dostępnych chociażby w gazetach o wnętrzach, czy też w serwisach internetowych, takich jak chociażby Pinterest, to do ideału w tym względzie wciąż jeszcze daleko. Są jednakże kolory, które sprawdzą się zawsze i wszędzie.

Szarość królową salonów

Jednym z takich kolorów z pewnością jest szarość, we wszystkich swych odcieniach. Jej uniwersalny charakter sprawia, że z powodzeniem może być stosowana zarówno jako farba na ścianach, kolor płytek w kuchni albo paneli w salonie, barwa zasłon wiszących w pokoju dziennym, czy też kolor tkaniny, jaką zostały pokryte meble wypoczynkowe.

Wśród materiałów tapicerskich, służących do wykańczania mebli, na szczególna uwagę zasługuje tkanina casablanca 2314. Ponadczasowy odcień szarości, jaką charakteryzuje się ten materiał, sprawia, iż doskonale sprawdza się jako obicie zarówno mebli wypoczynkowych, jak i prostych puff i siedzisk, czy też solidnych łóżek tapicerowanych.

Nie tylko kolor

Wartym podkreślenia jest także fakt, iż stosowanie tkaniny casablanca 2314 ma także swoje niezwykłe walory użytkowe. Wysokie standardy, jakie stawiane są tego typu materiałom skutkują tym, iż są one odporne na wielokrotne cykle przecierania, tak istotne w przypadku intensywnie użytkowanych mebli.

Sięgając po ten model tkaniny można więc mieć pewność, że obite nimi meble będą zarówno cieszyły oko swoim atrakcyjnym wyglądem, jak i służyły bezproblemowo domownikom przez długie lata.

Meble w tkaninie casablanca 2314 dostępne w tym miejscu.